Ih kl. mokiniai susipažino su kario profesija

  • Paskelbta: 2021-06-02
  • Kategorija: Renginiai

Šiandien mokykloje vyko šeimos ir ugdymo karjerai diena „Šok į tėvų klumpes“. Mus aplankė Patriko tėtis – Vilniaus regiono karo prievolės ir komplektavimo skyriaus vyresnysis verbuotojas, štabo seržantas Igoris Bartanovičius – su kolega. Mokiniai susipažino su kario profesija, jo kasdienybe, pratybų sunkumais. Buvo pristatyta kario šauktinio dienotvarkė, laukiantys iššūkiai.

Tačiau įdomiausia susitikimo dalis prasidėjo, kai buvo pristatyta kario uniforma, ekipiruotė, ginklai. Mokiniai ne tik sužinojo, kokius šaunamuosius ginklus naudoja mūsų kariai, kuo jie skiriasi, kiek sveria kario kuprinė ir kas ją sudaro, bet galėjo patys pasimatuoti karinę liemenę, kuprinę, kuri sveria apie 10 kg., palaikyti rankose automatinius šautuvus, snaiperio šautuvą ir net 12 kg. sveriantį kulkosvaidį.

Mokiniai uždavinėjo klausimus apie kario šauktinio tarnybą, sunkumus, net apie maitinimąsi, kuris, pasirodo, yra daug geresnis negu mokykloje. Po tokios įdomios ir smagios pamokos mokiniai, kupini pakilių emocijų, patraukė namo.

Nuotraukos:
Mokytojos Jolantos Puškorienės

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos