Kontaktai

Mokyklos adresas

Antakalnio g. 29 (I,II,III korpusai), Antakalnio g. 31 (IV korpusas), Vilnius, LT-10312

Raštinės kontaktai

Tel./ faks. (8 5) 234 1802
El. p. rastine@antgim.lt 

Valstybinės kalbos nemokantys asmenys įstaigoje gali būti aptarnauti anglų ir rusų kalbomis.

El. p. bendriesiems klausimams info@antgim.lt

Darbo laikas

Savaitės diena Darbo laikas Pietų pertrauka
Pirmadienis 7.30 — 16.00 12.00 - 12.30
Antradienis 7.30 — 16.00 12.00 - 12.30
Trečiadienis 7.30 — 16.00 12.00 - 12.30
Ketvirtadienis 7.30 — 16.00 12.00 - 12.30
Penktadienis 7.30 — 16.00 12.00 - 12.30

Telefonai, el. paštai:

(8 5) 234 1802 – raštinė, el. p. rastine@antgim.lt

(8 5) 234 1802 – direktorė, Anželika Keršinskienė, el. p. direktore@antgim.lt

8 68218478 – direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Rima Kuncevičienė, el. p. rimak@antgim.lt

8 61655189 – Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų skyriaus vedėja Rima Dudzevičienė, el. p. rimad@antgim.lt

(8 5) 234 6057 –  Humanitarinių ir socialinių mokslų skyriaus vedėja Violeta Kriščiūnienė, el. p. violetak@antgim.lt

(8 5) 234 0421 – direktoriaus pavaduotojas ugdymo aprūpinimui Edmundas Lukas, el. p. edmundas@antgim.lt

(8 5) 234 6057 – budėtoja

8 69 052657 – visuomenės sveikatos specialistė Rasa Žilinskaitė, el. p. rasa.zilinskaite@vvsb.lt, rasaz@antgim.lt

8 67653772 – biblioteka, vedėja Irena Kryžanauskienė, el. p. irenak@antgim.lt

8 67 573805– socialinė pedagogė Žana Pliskačevska, el. p. zanap@antgim.lt

8 67 573839 – psichologė Laima Vilčinskienė, el. p. laimav@antgim.lt

8 601 11078 – specialioji pedagogė Diana Rutkauskaitė, el. p. dianar@antgim.lt

8 604 43129 – ugdymo karjerai specialistė Gintarė Kolesnikova, el. p. gintarek@antgim.lt

Internetinės svetainės administratorė Lina Šilaikienė, el. p. svetaine@antgim.lt

 

Platesnė informacija apie darbuotojus:

Atnaujinta: 2024-02-05
  • Elektroninis dienynas
  • Microsoft 365
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
6. 13.05 - 13.50
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40