Struktūros modelis

Ugdymo skyriai ir funkcijos 2023–2024 m. m.

HUMANITARINIŲ IR SOCIALINIŲ MOKSLŲ SKYRIUS

TIKSLIŲJŲ, GAMTOS MOKSLŲ IR TECHNOLOGINIO UGDYMO SKYRIUS

SKYRIŲ VEDĖJOS

VIOLETA KRIŠČIŪNIENĖ

RIMA DUDZEVIČIENĖ

Dorinio ir visuomeninio ugdymo mokytojų metodinė grupė

Pirmininkė – geografijos mokytoja Jolanta Butkutė

Gamtamokslinio ugdymo, informatikos, matematikos mokytojų metodinė grupė

Pirmininkė – matematikos mokytoja Asta Griškienė

  1. Dalia Šostakienė
  2. Jolanta Butkutė
  3. Jolanta Čepaitė
  4. Jolanta Puškorienė
  5. Martynas Juocevičius
  6. Petras Jurkuvėnas
  7. Šarūnas Vitkus
  8. Violeta Kriščiūnienė
  1. Alma Zakaržauskienė
  2. Asta Griškienė
  3. Gabrielė Zenevičiūtė
  4. Ieva Petrauskaitė
  5. Inga Jomantienė
  6. Jūratė Dambrauskienė
  7. Margarita Poškienė
  8. Nikita Gladčenko
  9. Ramona Matulionienė
  10. Rima Dudzevičienė
  11. Rima Kuncevičienė
  12. Rimas Černiauskas
  13. Violeta Bliznikienė

Užsienio kalbų mokytojų metodinė grupė

Pirmininkė - anglų kalbos mokytoja metodininkė Vilija Bagdonaitė

Meninio, fizinio ugdymo ir technologijų mokytojų metodinė grupė

Pirmininkė - fizinio ugdymo mokytoja metodininkė Raimonda Juchnevičienė

  1. Asta Rinkevičienė
  2. Aušra Dobravolskienė
  3. Greta Volynskaja
  4. Laima Vilčinskienė
  5. Lina Ramanauskienė
  6. Nida Krukauskienė
  7. Romualdas Švabauskas
  8. Vilija Bagdonaitė
  9. Vilma Žaldarienė
  10. Violeta Patackaitė
  1. Alma Šulskutė
  2. Arūnas Mikalonis
  3. Aušra Grendaitė
  4. Edita Skupienė
  5. Jonas Malinauskas
  6. Kęstutis Mieželis
  7. Raimonda Juchnevičienė
  8. Rolandas Kostiukas
  9. Paulius Kamarauskas
  10. Šarūnas Ragauskas

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų metodinė grupė

Pirmininkė – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Ramutė Jablonskienė

 
  1. Dalia Milišauskienė
  2. Enrika Žemė
  3. Gailutė Tijūšienė
  4. Ramutė Jablonskienė
  5. Vaiva Gansiniauskaitė

I-II klasių vadovų metodinė grupė

Pirmininkė - lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Enrika Žemė

III-IV klasių vadovų metodinė grupė

Pirmininkė - istorijos mokytoja metodininkė Jolanta Puškorienė

  1. Gabrielė Zenevičiūtė - Ia
  2. Jolanta Butkutė - Ib
  3. Arūnas Mikalonis - Ic
  4. Gintarė Kolesnikova - Id
  5. Gintarė Kolesnikova - If
  6. Jolanta Butkutė - Ih
  7. Šarūnas Vitkus - Ij
  8. Nerijus Junevičius - IIa
  9. Nerijus Junevičius - IIb
  10. Enrika Žemė - IIc
  11. Rolandas Kostiukas - IId
  12. Greta Volynskaja - IIe
  13. Violeta Bliznikienė - IIf
  14. Vilija Bagdonaitė - IIh
  1. Ieva Petrauskaitė - IIIa
  2. Jūratė Dambrauskienė - IIIb
  3. Jūratė Dambrauskienė - IIIc
  4. Jolanta Čepaitė - IIIf
  5. Jolanta Čepaitė - IIIh
  6. Šarūnas Ragauskas - IVa
  7. Raimonda Juchnevičienė - IVb
  8. Gailutė Tijūšienė - IVc
  9. Ramona Matulionienė - IVf
  10. Jolanta Puškorienė - IVh
Atnaujinta: 2024-05-22
  • Elektroninis dienynas
  • Microsoft 365
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40