If klasės moksleiviai respublikiniame internetiniame projekte „Let‘s Create a Story“

Jau šeštus metus iš eilės Lietuvoje organizuojamas internetinis projektas anglų kalba 8-12 klasių mokiniams „Let’s create a story“. Šiais mokslo metais, mūsų gimnazijai gavus individualų kvietimą dalyvauti, nuošalyje šio projekto neliko mūsų gimnazistai– If klasės mokiniai Enrieta C., Nedas D., Tajus D., Miglė J., Erika M. ir Rugilė P. ir juos koordinuojanti anglų kalbos mokytoja Vilija Bagdonaitė.

Nuo 2020 metų lapkričio mėnesio iki 2021 metų gegužės mėnesio 48 kūrybingų Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų moksleivių komandos kūrė ir iliustravo istorijas, kurios buvo išleistos elektroninėje knygoje. Vieną istoriją kūrė keturių mokyklų komandos: vienos mokyklos moksleivių komanda kūrė ir iliustravo istorijos pradžią, dvejų mokyklų moksleivių komandos kūrė ir iliustravo istorijos vidurį, o ketvirtosios mokyklos moksleivių komanda – istorijos pabaigą bei pavadinimą. Iš viso Lietuvos moksleiviai sukūrė anglų kalba ir iliustravo 12 istorijų. Antakalnio gimnazijos moksleiviai istoriją kūrė kartu su Kybartų Kristijono Donelaičio gimnazijos, Vilkaviškio rajono Alvito mokyklos-daugiafunkcinio centro ir Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos mokiniais.

Mūsų gimnazistams teko kurti istorijos pabaigą ir pavadinimą. Jei kas mano, kad nuotolinis ugdymas pandemijos metu įnešė nemažai neigiamų pasekmių, to nebūtų galima sakyti apie If klasės gimnazistus, kurie ne tik aktyviai dalyvavo pamokose, bet ir bendravo tarpusavyje ir su savo anglų kalbos mokytoja vakarais, kurdami istoriją, tardamiesi dėl įvairių nelengvo kūrybiško projekto detalių nuotoliniu būdu.

Projektui pasibaigus, visos mokinių sukurtos ir iliustruotos istorijos buvo sudėtos į vieną knygą, o projekto dalyviai buvo apdovanoti padėkomis.

Respublikinio internetinio projekto „Let’s create a story“ tikslas buvo ne tik ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, įkvėpti ir paskatinti mokinius aktyviai, kūrybingai bei originaliai reikšti savo mintis, bendrauti ir bendradarbiauti, bet ir supažindinti su ankstesnių projektų metu išleistomis knygomis.

Projektą kasmet organizuoja Tauragės Žalgirių gimnazijos anglų kalbos mokytojos metodininkės V. Jucienė ir G. Kolesnikova. Projekto partneriai – Tauragės Pagalbos mokytojui ir mokiniui centras, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Nuoroda į Lietuvos mokinių sukurtą ir iliustruotą istorijų knygą, susidedančią iš 305 puslapių:

https://viewer.joomag.com/-/0102608001618238970?p=302&fbclid=IwAR1y2xMwLwU83kQF1KlZ-xqnJ0EBvDyTqeRz9uBUVUnFxh8ZDkyP6aYQVBs

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos