Ankstyvosios intervencijos programa

Primename, kad Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo Ankstyvosios intervencijos programą, kuri skirta eksperimentuojantiems ar nereguliariai psichoaktyviąsias medžiagas (išskyrus tabaką) vartojantiems 14–21 m. amžiaus jaunuoliams (žr. pridėtą dokumentą).

Nuoroda, kur jaunuoliai ir jų tėvai visada gali paskaityti apie programą ir registruotis į ją: https://www.vilniussveikiau.lt/category/programos/?tag=programos-jaunimui

Esant rizikingam ar žalingam psichoaktyviųjų medžiagų vartojimui nepilnametis yra priimamas asmens sveikatos priežiūros įstaigos psichikos sveikatos centre, kuriame dirba gydytojas vaikų ir paauglių psichiatras (vertinama nepilnamečio anamnezė, klinikinio stebėjimo duomenys, prireikus nepilnametis papildomai siunčiamas įvertinti pas klinikinį psichologą, sudaromas gydymo ir pagalbos planas).

Tėvai, globėjai arba artimieji, įtarę, kad vaikas eksperimentuoja arba žalingai vartoja psichoaktyviąsias medžiagas, gali atvykti pasikonsultuoti su Respublikiniame priklausomybės ligų centre dirbančiais Vaikų ir jaunimo skyrių specialistais.

Konsultacijos vyksta Vaikų ir jaunimo reabilitacijos skyriuje (Šlaito g. 14, Vilnius; darbo dienomis 7.00–19.00 val.). Prieš atvykstant individualiai konsultacijai, reikia susisiekti su skyriaus specialistais tel. (8 52) 32 55 45.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos