IG kl. mokinių susitikimas su UAB „Tautmilės globa“ savanore

  • Paskelbta: 2024-05-09
  • Kategorija: Renginiai

Gegužės 6 dieną IG kasių mokiniai, organizavę gruodžio mėnesį kepinių labdaros mugę, sulaukė nepaprastai mielų svečių – UAB „Tautmilės globos" savanorės Vilijos ir jos globojamų dviejų šunelių.

Moksleiviams Vilija papasakojo apie UAB ,,Tautmilės globa“ veiklą, globojamus gyvūnus bei jų likimus, su kokiais rūpesčiais ir džiaugsmais tenka susidurti besirūpinant benamiais gyvūnėliais, kokie svarbūs šuniukams ir kačiukams yra skiepai bei laiku atlikta sterilizacija, kaip galima atlikti socialinę veiklą pavedžiojant šuniukus prieglaudėlėje ir dar daug daug kitų įdomių dalykų. Vilija išsamiai atsakė į mokinių užduotus rūpimus klausimus.

Šuneliai susitikimo metu buvo labai susidomėję moksleiviais – bėgiojo nuo vieno vaiko prie kito nuolat mėgaudamiesi jų glostymu, kalbinami vizgino uodegas.

Prieglaudėlei perdavėme IG klasių labdaros kepinių mugės metu surinktas  lėšas – 200 eurų bei nuoširdžius linkėjimus ,,Tautmilės globos“ globotiniams greičiau surasti mylinčias ir rūpestingas šeimas.

Toks susitikimas jau antrasis – praeitais metais svečiuose lankėsi mažoji Uma, kuri jau surado mylinčius namus. Antakalnio gimnazija bendradarbiavimo sutartį su UAB ,,Tautmilės globa“ pasirašė dar praeitais mokslo metais.

Kviečiame tėvelius bei gimnazijos darbuotojus deklaruojant pajamas skirti paramą mūsų gimnazijos globojamai bei nuoširdžiai gyvūnais besirūpinančiai prieglaudėlei - https://tautmilesgloba.lt/1-2-gpm/.

Dalinamės nuoširdžiomis vaikų emocijomis ir susitikimo akimirkomis. Tikimės, kad ir toliau taip gražiai bendrausime bei bendradarbiausime su UAB ,,Tautmilės globa“.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos