Vilniaus visuomenės sveikatos biuro užsiėmimas „Telefono kaklas“

  • Paskelbta: 2023-05-18
  • Kategorija: Renginiai

Gyvendami technologijų amžiuje, kasdienybės darbų ir pramogų negalime įsivaizduoti be išmaniojo telefono. Tačiau dėl ilgalaikio, dažnai neteisingo kasdieninio telefonų naudojimo formuojasi netaisyklinga laikysena, vėliau gali atsirasti riboti kaklo judesiai ir galiausiai skausmas, kuris pradeda trukdyti ir kasdienei veiklai, ir laisvalaikiui.

Apie tai, kas yra „telefono kaklas“, kas vyksta mūsų organizme dėl pagrindinių elgesio su telefonu taisyklių nežinojimo, IIh ir IIf gimnazijos klasės mokiniams pasakojo visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti visuomenės sveiktos stiprinimą (fizinio aktyvumo specialistė), Birutė Valienė. Gegužės 17 d. fizinio ugdymo pamokos metu gimnazistai ne tik išgirdo informaciją apie išmaniųjų telefonų įtaką laikysenai, bet kartu su fizinio aktyvumo specialiste mokėsi  kaklą ir pečius stiprinančių ir atpalaiduojančių pratimų.

Nuoširdžiai dėkojame visuomenės sveikatos specialistei už mokinių atsakomybės už savo sveikatą skatinimą ir artimiausiu metu laukiame pakartotinai atvykstant.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos