Gimnazijos mokiniai dalyvavo Jaunimo savanorystės ir jaunimo konsultavimo centro paskaitoje

  • Paskelbta: 2023-04-04
  • Kategorija: Renginiai

2023 metų kovo 28-ąją II b, III h, I f, II c III f, II b gimnazinių klasių mokiniai kartu su ugdymo karjerai specialiste Gintare Kolesnikova dalyvavo Jaunimo informacijos ir savanorystės centro paskaitose ir sužinojo, kas yra savanoris, kokia jo veikla, kokias savanorystės veiklas jis gali atlikti, kokias ne. Aptarta, ar galima atsisakyti nepatikusios savanorystės veiklos, kaip savanorystė siejasi su profesijos pasirinkimu. Įvairių gimnazinių klasių mokiniai sužinojo savanorystės reikšmę ir prasmę visuomenei ir pačiam savanoriui. Turėjo galimybę pasidalinti savo savanorystės patirtimi. Paskaitos metu savanorės Liuda ir Indrė mokinius informavo apie savanorystės rūšis, trukmę, įtaką konkursinio balo sandarai planuojantiems stoti studijuoti į pirmosios pakopos studijas aukštosiose mokyklose. Mokiniai sužinojo, jog ne visos savanoryste užsiimančios organizacijos yra lygiavertės ir akredituotos. Svečiai pasidalino patarimais, ką daryti, siekiant išvengti klaidų renkantis organizaciją savanorystei atlikti.

Be to, vyresnių klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su jaunimo laisvalaikio rūšimis, galimybėmis Lietuvoje bei užsienyje, pasidalinti savo patirtimi. Nepamiršta ir psichoaktyviųjų medžiagų prevencijos tematika. Mokiniai sužinojo apie psichoaktyvių medžiagų rūšis, žalą organizmui, sveikatai, socialiniam bei kultūriniams gyvenimui, visuomenei.

Dėkojame Jaunimo informacijos ir savanorystės centro atstovams Titui, Viktorijai, Liudai ir Indrei už gerosios, gyvenimiškos patirties pasidalinimą.

Nuotraukos:
Gintarės Kolesnikovos.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos