I G kl. mok. dalyvavo vienos dienos profesinio orientavimo projekte „Ginti. Saugoti. Padėti“

  • Paskelbta: 2023-03-14
  • Kategorija: Renginiai

2023 metų kovo 9-ąją dieną Vilniaus Antakalnio gimnazijos I G klasių mokiniai dalyvavo vienos dienos profesinio orientavimo projekte „Ginti. Saugoti. Padėti“.

1-oji profesinio orientavimo veiklos dalis:

  •  Ia ir Ic  klasių mokiniai kartu su klasės vadovais Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos patalpose susipažino su gaisrininko profesijos subtilybėmis, darbo diena, įranga, technika.
  • Ie, Id, Ib, Ih klasių mokiniai kartu su klasės vadovais ir socialine pedagoge, lankydamiesi Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 1-ajame veiklos skyriuje, susipažino su policininko darbo kasdienybę, profesinėje srityje kylančiais iššūkiais, karjeros galimybėmis, apžiūrėjo darbo vietas ir tarnybinius automobilius. Aplankė areštinę, apklausų kambarį, sužinojo apie galimybę atlikti pareigą su policijos pareigūnu jauname amžiuje.

2-oji edukacinė dalis:

Ic, Id ir Ie klasių mokiniai apsilankė Mokymo centre „Žirmūnai“.

Mokymo centre gimnazistai susipažino su mokymosi galimybėmis, perspektyvomis, dalyvavo ekskursijoje po atsinaujinusį mokymo centrą.

Dėkojame Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos, Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato 1-ojo veiklos skyriaus atstovams bei  MC „Žirmūnai“ karjeros specialistėms už pažintinį vizitą, įspūdžius ir gerosios patirties sklaidą.

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos