Muzikos pamoka netradicinėje erdvėje

  • Paskelbta: 2023-02-01
  • Kategorija: Renginiai

Kasmet Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksta  labiausiai laukiamas muzikos pasaulio renginys Lietuvoje muzikos apdovanojimai ,,M.A.M.A. 2022“, kuriame šiemet dalyvavo Vilniaus Antakalnio gimnazijos I – II klasių tikslinė grupė ir, lydima muzikos mokytojo Rolando Kostiuko, surengė šiuolaikinę edukacinę muzikos pamoką netradicinėje erdvėje. Mokiniai atliko jiems skirtas užduotis ir refleksijas. Labai pagelbėjo tėvelių iniciatyva ir palaikymas, nes bilietus į organizuojamą moksleivių ložę reikėjo nusipirkti prieš du mėnesius iki renginio, taip pat teko organizuoti kelionės į Kauną transportą. 

Scenoje išvydome Jessicos Shy, Vaido Baumilos, Monique, Justino Jaručio, Monikos Liu, Kamanių šilelio, Natalijos Bunkės, Remio Retro, Vido Bareikio bei daugelio kitų garsiausių šalies atlikėjų pasirodymus. „Džiaugiamės, kad šių metų pasirodymai tokie spalvingi ir įvairūs. Net neabejojame, kad apdovanojimų programa atlieps įvairių muzikinių žanrų gerbėjų skonius ir taps ryškiausiu metų įvykiu. Jau kuris laikas su atlikėjais ruošiamės šiems pasirodymams ir turime ne vieną iššūkį įgyvendinant idėjas, kurios kartais atrodo net neįgyvendinamos. Šiemet laukia išties įsimintinas vakaras visai Lietuvai“, – apie renginį pasakojo organizatoriai. 

Puiki, kokybiška populiarios muzikos ir gyvenimo patirčių pamoka jaunajai kartai tampa kasmetiniu įvykiu gimnazijos ir jaunos asmenybės gyvenime. Dėkojame mokiniams ir jų artimiesiems!!!

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/veidai/zmones/isdalintos-mama-2022-statuleles-vaido-baumilos-triumfas-ir-ypatingas-demesys-ukrainai.d?id=92381871

Nuotraukos:
Žmonės.lt

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos