Gimnazijos moksleivių dalyvavimas Erasmus+ jaunimo mainuose Lenkijoje

  • Paskelbta: 2022-12-16
  • Kategorija: Renginiai

Lapkričio 27 – gruodžio 6 dienomis Vilniaus Antakalnio gimnazijos mokiniai dalyvavo Erasmus+ projekte “Masters of serious game. Serious gaming in local community” atstovaudami Lietuvos vardui. Projektas vyko Lenkijoje, Oženoje, visai netoli Slovakijos sienos. Jame dalyvavo 16–26 metų jaunuoliai iš Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos. 

Pagrindinis projekto tikslas – įgyti žinių ir pilietinių kompetencijų, svarbių aktyviam dalyvavimui bendruomenėje. Mūsų gimnazijos moksleiviai kartu su kitais projekto dalyviais dalyvavo paskaitose ir prezentacijose, grupinėse veiklose, skatinančiose bendruomeniškumą, domėjosi Lenkijos ir Ukrainos kultūra, lankėsi muziejuose, apsilankė Jaslos miestelio valdžios institucijose, susipažino su Jaslos meru, kitais svarbiais miesto atstovais, iš kurių sėmėsi įkvėpimo besiklausydami sėkmės istorijų. 

Be abejo, mokiniai projekte bendravo su jaunuoliais iš skirtingų šalių, tad lavino ne tik savo įgūdžius bendrauti, rasti kompromisus, diskutuoti apie įvairias temas, kurti kartu, bet visa tai daryti anglų kalba. Dalyvaudami projekte mokiniai įsitikino, kad įsitraukti į pilietinį gyvenimą yra ne tik svarbu, bet ir smagu bei įdomu. 

Projekte dalyvavo 12 mūsų gimnazijos mokinių: 

Arlėtė V. (IVc);

Ūla T. (IVf);

Viktorija M. (IVf);

Miglė J. (IIIf);

Gabija B. (IId);

Ignas S. (IIIh); 

Jogintas I. (IIIb);

Rasa A. (IIf); 

Monika B. (IIIh);

Ieva K. (IIIh);

Indrė S. (IIIf); 

Aistė J. (IVh).

Komandą kuravo - matematikos mokytojas Nikita Gladčenko.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos