Edukacinė ekskursija į Varšuvą

  • Paskelbta: 2022-11-03
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 29 – 30 dienomis Ib, Id, Ie, If ir IIa, IId, IIe gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo nepamirštamoje dviejų dienų edukacinėje išvykoje į Varšuvoje esantį Koperniko muziejų ir senamiestį. Į edukacinę išvyką mokinius lydėjo klasių vadovės A. Grendaitė, J. Dambrauskienė, V. Bliznikienė, I. Petrauskaitė ir kelionės gidai.

Šios išvykos metu mokiniai pagilino fizikos ir biologijos mokslų žinias bei susipažino su Lenkijos ir Varšuvos miesto istorija. Abejingų nepaliko Varšuvos senamiestis, kuris kaip feniksas iš pelenų buvo atstatytas po Antrojo pasaulinio karo, o Varšuvos dangoraižiai mokiniams priminė Niujorką. Taip pat mokiniams didelį įspūdį paliko interaktyvus Koperniko mokslų centras, kur kiekvienas galėjo pats tyrinėti fizikinius ir biologinius reiškinius, kurti muziką, dainuoti, tyrinėti savo pirštų atspaudus ir dar daugiau.

Dėkojame išvyką suorganizavusiems mokytojams ir dalyvavusiems mokiniams. Po šios kelionės užsimezgusios draugystės ir turėtos patirtys mokinių ir mokytojų širdyse išliks dar ilgai.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos