Geriausių metinių projektų pristatymas I G klasių mokiniams

 • Paskelbta: 2022-10-18
 • Kategorija: Renginiai

Projektinė veikla–galimybė ugdyti XXI amžiaus įgūdžius: bendradarbiavimą ir bendravimą, kritinį mąstymą ir problemų sprendimą, kūrybiškumą ir IKT raštingumą, savarankiškumą ir lyderystę. Vilniaus Antakalnio gimnazijoje jau daug metų taikomas šis įtraukiantis ugdymo metodas–I gimnazijos klasių mokiniai rengia metinius projektus, juos pristato komisijai, o vėliau pasidalina patirtimi su būsimais projektų rengėjais.

Šiandien iš pat ryto vyko geriausių praėjusių mokslo metų metinių projektų pristatymas I gimnazijos  klasių mokiniams. II klasių gimnazistai pristatė savo geriausius projektinius darbus, supažindino su darbo tikslais ir uždaviniais, pasidžiaugė atradimais, pasidalino savo patirtimi, atsakė į pirmokų klausimus. Laikas neprailgo, o pirmokai liko suintriguoti jų laukiančių iššūkių. Ir projektus pristačiusiems II G klasių mokiniams, ir juos stebėjusiems pirmokams tapo aišku, kad metinis projektas–tai atradimas, džiaugsmas, tobulėjimas.

Atradimų pamokos pabaigoje buvo apdovanoti 2021–2022 m. m. projektinių darbų I vietų laimėtojai ir jų darbų vadovai:

 1. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Ramutė Jablonskienė, projekto „Eglės žalčių karalienės mito gyvastis“ vadovė, ir II h klasės mokinės Emilė, Ugnė, Paula ir Raminta.
 2. Užsienio (anglų) kalbos mokytoja metodininkė Asta Rinkevičienė, projekto „Why Is the English Language So Popular These Days (Analysis of History)“ vadovė, ir IIf klasės mokinės Greta, Liepa, Elinga ir Paulina.
 3. Matematikos mokytoja metodininkė Inga Jomantienė, projekto „Erdvinių kūnų modeliavimas 3D rašikliu“ vadovė, ir IIf klasės mokinės Rasa, Saulė, Greta, Kamilė, Saulė.
 4. Biologijos mokytoja Ieva Petrauskaitė, projekto „Bakterijų augimo priklausomybė nuo kaukės tipo ir nešiojimo laiko“ vadovė, ir IIc klasės mokiniai Rusnė, Goda, Jogailė, Marius, Skaistė.
 5. Fizikos mokytoja metodininkė Ramona Matulionienė, projekto „Londono bokšto tiltas naktyje“ vadovė, ir IIf klasės mokiniai Sofija, Gabrielius, Povilas, Klėja, Elzė.
 6. Geografijos vyresnioji mokytoja Jolanta Čepaitė, projekto „Pavojinga žemė: Lietuva“ vadovė, ir IIh klasės mokiniai Odeta, Saulė, Elzė, Mantas.
 7. Istorijos mokytoja metodininkė Jolanta Puškorienė, projekto „Moterys žymių vyrų gyvenime“ vadovė, ir IIh klasės mokiniai Gabija, Satva, Ignas ir Justina.       
 8. Muzikos mokytojas metodininkas Rolandas Kostiukas, projekto „Podcast“ vadovas, ir IId klasės mokiniai Gabija, Lukas, Erika, Kamilė, Rasa.
 9. Fizinio ugdymo mokytojas metodininkas Kęstutis Mieželis, projekto „Senieji lietuvių liaudies stalo ir lauko žaidimai“ vadovas, ir IIb klasės mokiniai Pijus, Martynas, Justinas, Albert, Lukas.

 

Nuotraukos:
Mokytojų V. Bagdonaitės, N. Junevičiaus, J. Dambrauskienės, R.Jablonskienės, R. Kostiuko, J. Puškorienės, R. Juchnevičienės.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos