Kalėdinė savaitė Antakalnio gimnazijoje

  • Paskelbta: 2021-12-23
  • Kategorija: Renginiai

Pakili, šventiška nuotaika, kalėdinės dainos pertraukų metu, skirtingi kalėdiniai renginiai kiekvieną dieną - taip gimnazijoje praskriejo paskutinės mokslo dienos prieš ypač laukiamas žiemos šventes. Galima tik pasidžiaugti, kad ne tik gimnazijos mokiniai, bet ir mokytojai šią savaitę noriai įsitraukė į I klasių organizuojamas veiklas.

Pirmadienį gimnazijoje vyko įvairių kepurėlių demonstracija, kurios metu buvo galima išvysti įvairiausių galvos apdangalų, o ilgųjų pertraukų metu gimnazijos valgykloje visi norintys galėjo pasivaišinti kvapniu kakavos gėrimu. Antradienio rytas išaušo kitoks nei visuomet. Karnavale „Žiemos pasaka“ dalyvavo įvairiais kostiumais pasipuošę mokiniai ir mokytojai, o į svečius nepasididžiavo užsukti ir Kalėdų Senelis su savo snieguolėmis. Kalėdinės fotosesijos metu vertinimo komisija išrinko gražiausius ir įdomiausius kostiumus. Nominacijos ir aplodismentai buvo skirti šiems dalyviams:

1. Kalėdinis kostiumas –  Justina S. Ih kl.

2. Nuotaikingiausias kostiumas – Jolanta P. (istorijos mokytoja)

3. Originaliausias kostiumas – Edvinas K. IVf kl.

4. Spalvingiausias kostiumas – Kamila M. IIIc kl.

5. Įsimintiniausias kostiumas – Saulė P. Ih kl.

6. Minimalistinis kostiumas – Miglė J. IIf kl.

Be linksmų ir šmaikščių konkursų gimnazijoje vyko ir Adventinis rytmetis „Būti kartu“, kurioje dalyvavo Ic, Id, Ih, ir If klasių, besimokantys dorinio ugdymo, mokiniai. Trečiadienį visa gimnazija mirgėjo nuo girliandomis ir lemputėmis pasipuošusių mokinių ir mokytojų (dienos renginys „Kalėdinių žvaigždžių šviesa“). Paskutinę kalėdinės savaitės dieną (,,Meduolių diena“) vyko klasių vadovų organizuojamos šventinės klasių valandėlės.

Planuojant netradicines dienas/veiklas, o ypač, jas įgyvendinant, ugdomi tarp mokinių, mokinių ir mokytojų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, taip pat ugdoma saviraiška, pozityvūs tarpusavio santykiai. Juk draugiška, maloni aplinka, bendri tikslai ir siekiai telkia ir stiprina visą gimnazijos bendruomenę.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos