Mokytojo diena 2021

  • Paskelbė : Svetainės administratorė
  • Paskelbta: 2021-10-08
  • Kategorija: Renginiai

Ruduo... Miškais ir paupiais braidantis rūkas, sidabrinių voratinklių raštai ryto rasos išpraustose žolėse - tai dar vienas nužydėjusios vasaros šypsnys. Rodos, dar tik vakar išgyvenome Rugsėjo 1-osios jaudulį ir šventėme spalvingą mokslo metų pradžios šventę, sveikinome vieni kitus, sugrįžusius po vasaros atostogų, o jau išaušo graži spalio penktoji, Mokytojo dienos šventė, kai mokytojams išsakomi patys prasmingiausi žodžiai.

Jau nuo ankstaus ryto gimnazistai pasitiko savo mokytojus, nešini saldžiomis rudeninėmis gėrybėmis, papuoštomis nuoširdžiais žodžiais.

Abiturientai neslėpė džiaugsmo, kad pagaliau išaušo diena, kai jie galėjo pravesti pamoką savo mokytojams. Vieni mokytojai gavo lapelius su klausimais, o kiti su galimais atsakymais. Išgirdę klausimą, į kurį turėjo lapelį su atsakymu, mokytojai tuojau pat kėlė rankas ir atsakinėjo. Mokytojų nepamiršo ir Mokinių senatas.

Šventinę dieną mokytojų nuotaiką skaidrino gimnazijos talentai. Aktų salėje Ūla, Adomas, Arijus, Simonas atliko dainas ,,White Rabbit“ ir ,,Puokštę rožių nuostabių“,  džiazo etiudą pianinu pagrojo Ignas, Luka padainavo dainą  „I don‘t wanna be you anymore“, Ignas, Tadas, Enrieta, Rugilė, Ieva, Livija, Justina dainavo dainą „Let Me Down Easy“, o Motiejus pagrojo gitara, gimnazijos alumnė Ūla Paliokaitė kanklėmis atliko instrumentinį kūrinį, alumnė Emilija Gogolytė dovanojo net dvi dainas. Gimnazijos muzikinių kūrinių parengimą kuravo muzikos mokytojas Rolandas Kostiukas.

Iš lyriškosios šventės dalies mokytojus į antrąją dalį savo šmaikščiu pasisakymu apie mokytojo darbą nukėlė mokytoja Vilija Bagdonaitė ir palinkėjo, kad visi, vienas kitą susitikę, žengtų žingsnį pirmyn, o ne atgal, kad mokiniams reiktų atlikti tik mokomųjų dalykų testus, kad izoliuoti reiktų tik elektros laidus, kad kaukes reiktų dėvėti tik per Užgavėnes ir kad visi būtų sveiki.

Jau tapo tradicija, kad tokią dieną pagerbiami mokytojai, kurių pedagoginio ar vadybinio darbo metai jubiliejiniai. L. e. direktoriaus pareigas Rima Kuncevičienė įteikė padėkos raštus mokytojams Jolantai Butkutei, Nijolei Dubovskienei, Violetai Bliznikienei, Ingai Jomantienei, Gaivai Kairienei, Ingai Niuniavaitei, Violetai Kriščiūnienei, Vilmai Žaldarienei, Ervinui Deviatnikovui, o visi mokytojai gavo mielas dovanėles. L. e. direktoriaus pareigas Rima Kuncevičienė taip pat neliko pamiršta tokio jubiliejaus proga.

Šventės kulminacija buvo buvusios gimnazijos direktorės Vitos Kirkilienės apsilankymas. Visi šventės dalyviai – mokytojai, svečiai iš progimnazijos – nostalgiškai žvelgė į įvairių mokyklos švenčių video ir foto įrašus, kuriuose puikavosi direktorė Vita Kirkilienė. Šokio mokytojas Jonas Malinauskas, skambant valsui iš video filmo, pakvietė šokiui direktorę. Viso mokytojų kolektyvo vardu direktorei Vitai Kirkilienei už darbą mokykloje padėkojo mokytojas Martynas Juocevičius ir įteikė Sėkmės medalį. Direktorė buvo sujaudinta ir padėkojo visiems iš širdies.

Ir tai dar ne viskas. Mokytojų Vilijos Bagdonaitės, Violetos Bliznikienės ir Rolando Kostiuko linksmasis trio direktorės garbei atliko dainą „Kur eini“.

Kol aktų salėje vyko šventė, mokiniai klasėse irgi netinginiavo – gimnazijoje buvo paskelbta savivaldos diena „Pasirinkau mokyti 2021!”, ir mokiniai, alumnai, svečiai įvairiose pačių pasirinktose erdvėse vedė skirtingų dalykų pamokas bei šventines klasių valandėles.

Baigiant šį šventės aprašymą, norisi prisiminti šventės vedėjų Daumanto K. ir Deimantės Š. žodžius, kai nuoširdžiai sveikino mokytojus profesinės šventės – Mokytojo dienos – proga, dėkojo už kasdienį darbą, rūpestį, šilumą ir perduodamas žinias, džiaugėsi galėdami būti gimnazijos mokytojų mokiniais, linkėjo kuo geriausios kloties darbuose, džiaugsmo kasdienybėje.

Dėkojame IV klasių vadovams R. Kostiukui, V. Bagdonaitei, V. Bliznikienei, Š. Vitkui ir l.e. direktoriaus pareigas R. Kuncevičienei už šventės parengimą bei organizavimą.

Nuotraukos:
Mokytojai Vilija Bagdonaitė ir Arūnas Mikalonis.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos