MOKSLO METAI PRASIDEDA – TEGYVUOJA ANTAKALNIO GIMNAZIJA!

  • Paskelbta: 2021-09-01
  • Kategorija: Renginiai

Rugsėjo 1-osios rytą gimnazijos kiemas atgijo - šurmuliavo naujųjų mokslo metų pradžiai skirto renginio „Tegyvuoja gimnazija!“ dalyviai: mokiniai – abiturientai ir pirmokai, mokytojai, tėveliai, šventės organizatoriai ir jų padėjėjai, mokyklos administracijos ir mokinių senato atstovai, kiti bendruomenės nariai.

Renginio vedėjai Deimantė ir Daumantas nuoširdžiai pasidžiaugė galimybe vėl susitikti, pabūti kartu ir pabendrauti, priminė apie pamatinių gimnazijos vertybių – atvirumo, pagarbos, pasitikėjimo ir atsakomybės – reikšmę, kvietė vieningai siekti bendro tikslo – kartu mokytis ir augti kaip asmenybėms.

Jaukius, šiltus ir prasmingus žodžius šventės dalyviams tarė laikinai einanti direktoriaus pareigas Rima Kuncevičienė, kuri mokiniams linkėjo sąžiningai atlikti šeimos ir valstybės jiems deleguotą pareigą – mokytis pagal savo galias ir poreikius, o mokytojams – drąsiai priimti visus naujųjų mokslo metų iššūkius. „Toliau kurkime pažangią mokyklą, auginančią motyvuotą, drąsų ir iniciatyvų jaunimą. Visi būkime sveiki ir jauskimės saugūs – juk tik nuo mūsų visų priklauso, ar šie mokslo metai bus kitokie ir vėl be apribojimų galėsime džiaugtis bendryste“, – sakė laikinoji mokyklos vadovė R.Kuncevičienė.

Gražius palinkėjimus mokyklos bendruomenei Mokslo ir žinių dienos proga taip pat išsakė abiturientų, pirmųjų gimnazijos klasių bei alumnų atstovai, ypatingą renginio nuotaiką kūrė mokinių muzikinės grupės gyvai atliekamos dainos ir ... pro pilkus rudenėjančio dangaus debesis nedrąsiai sušvitusi saulutė.

Už gražią šventę dėkojame renginio organizatoriams - Humanitarinių ir socialinių mokslų ugdymo skyriaus vedėjai Violetai Kriščiūnienei, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Kristinai Maliejūtei, muzikos mokytojui Rolandui Kostiukui, mokinių senatui ir visiems prisidėjusiems. Renginio akimirkas įamžino mokytojas Arūnas Mikalonis.

Sėkmingų naujųjų mokslo metų!

Tegyvuoja gimnazija!

Nuotraukos:
Mokytojo Arūno Mikalonio.

Nepamirškite padėkoti autoriui