Ic kl. moksleiviai susipažino su kariūno profesija Lietuvos karo akademijoje

  • Paskelbta: 2021-06-03
  • Kategorija: Renginiai

Antakalnio gimnazijos Ic klasės mokiniai birželio 1 d. – Tarptautinę vaikų gynimo dieną bei gimnazijos šeimos ir ugdymo karjerai „Šok į tėvų klumpes” dieną– apsilankė Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje ir susipažino su kariūno profesija bei organizuojamomis studijomis.

Mokiniams  buvo pateikta išsami informacija apie priėmimo taisykles ir vykstančią atranką į akademiją, pristatytos universitetinių studijų ir karinio rengimo programos, karininko profesija.

Žinių apie studijas akademijoje suteikė ir čia studijuojantys kariai, kurie pasidalijo savo patirtimi ir įspūdžiais iš kasdienio akademijos gyvenimo. Moksleiviai džiaugėsi galimybe pamatyti kariūnų gyvenimą iš arti. Kariūnų vedami, lankėsi įvairiuose akademijos padaliniuose – kariūnų batalione, lazerinėje šaudykloje, kur  galėjo pašaudyti ir apžiūrėti ginklų parodą, muziejuje, sporto komplekse. Akademijos stadione visų laukė kariūnų fizinio parengtumo užduotys ir, žinoma, lydėjusio karininko Kęstučio Kairio atsakymai į mokinių klausimus.

Pilni gerų emocijų visi grįžo į mokyklą, žinodami, kad Lietuvos karininkas – ne tik puikus karinių dalykų žinovas, bet ir visapusiškai išprusęs žmogus, kuris domisi savo šalies istorija, kultūrinėmis vertybėmis ir yra aktyvus pilietis.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos