Menų ir sporto savaitė

  • Paskelbta: 2021-05-13
  • Kategorija: Renginiai

Menų ir sporto savaitė „Tobulėkime kartu – muzikuokime, sportuokime, šokime, gilinkime žinias dailės, teatro, sveikos mitybos, fotografijos srityse ir tiesiog būkime kartu...!”

Menų ir sporto metodinės savaitės metu ir pamokose, ir lauko aplinkoje vyko daug kūrybingos ir sveikuoliškos veiklos. Savaitės metu per technologijų pamokas I klasių gimnazistai pagilino savo sveikos mitybos žinias. Jie klausė mitybininkės Vaidos Kurpienės paskaitų ciklo šiomis temomis: ,,Sveika mityba: kaip sėkmingai pakeisti įpročius?“, ,,Sveika mityba: pusryčiai – ką rinktis ir ko vengti?“, ,,Sveika mityba: ką valgyti pietums?“, ,,Sveika mityba: ką rinktis vakarienei ir ko vengti?“. Po paskaitų gimnazistai dalinosi savo įspūdžiais, diskutavo, kaip galėtų pradėti sveikiau maitintis ir kaip tokia mityba pakeistų jų savijautą, pagerintų sveikatą.

Atidaryta IIIabcfh klasių technologijų pasirenkamo dalyko „Statybos ir medžio apdirbimas“ mokinių  medžio darbų paroda „Velykinės dekoracijos“.

Fotografijos būrelis ,,Meninė reportažinė fotografija“  pristatė Tomo S. (IIIh) fotografijų parodos „Bundantis garsas“ ekspoziciją.

Dailės pamokų metu I-IV klasių mokiniai susipažino su Mo muziejaus istorijomis apie menininkus, jų kūryba, Mo pamokomis, kur galėjo plačiau susipažinti su jose naudotais meno kūriniais, sužinoti daugiau apie autorius bei jų likimus. Mokiniai aktyviai dalyvavo viktorinoje „Dailės pamokos kitaip”, atsakinėjo į klausimus.

Aktyviausi buvo IIa, IIc, IIf, If klasių mokiniai. Dauguma jų puikiai ar labai gerai atsakė į viktorinos klausimus.

Muzikos pamokose mokiniai domėjosi lietuviško bitbokso tradicijomis, dalyvavo muzikinėje viktorinoje „Šiuolaikiniai Lietuvos atlikėjai ir grupės“. IV gimnazijos klasių muzikos grupės mokiniai dalyvavo Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus edukacinėje muzikos pamokoje ,,Atgimimo laikotarpio roko muzika Lietuvoje“, o III gimnazijos klasių muzikos grupės mokiniai dalyvavo Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus edukacinėje muzikos pamokoje ,,Menas mirties akivaizdoje: Vilniaus geto muzika bei teatras“. Edukacijų pabaigoje buvo organizuoti interaktyvūs žinių turnyrai. Antakalnio gimnazijos akademinė bendruomenė buvo kviečiama pasirinkti koncertinę peržiūrą iš asociacijos AGATA organizuojamų ir analogų Lietuvoje neturinčių renginių virtualioje erdvėje „Muzikos salė“.

Šokio dienos minėjimo proga III klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje ekskursijoje 2014 m. pasaulio lietuvių dainų ir šokių šventėje – „Sodauto" koncerte. Mokiniams ir mokytojams buvo pateiktas klausimynas.

Puoselėdami teatro tradicijas IV gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo virtualioje ekskursijoje-pamokoje „Žiūrovams eiti draudžiama“ po Kauno Nacionalinio dramos teatro  didžiąją sceną.

Gimnazijos bendruomenė dalyvavo „Žingsniavimo varžytuvėse“. Buvo kviečiama žingsniuoti visą savaitę, žingsnius fiksuojant telefono ar laikrodžio programėlėje, ir įveiktą distanciją atsiųsti savo fizinio ugdymo mokytojui. Varžytuvėse galėjo dalyvauti visa bendruomenė: mokiniai, tėvai, mokytojai ir gimnazijos personalas.

Fizinio ugdymo mokytojams, patikslinus duomenis, daugiausiai nužingsniavo - Liepa J. (IIIf) ir Smila D. (If). Todėl nutarėme skirti dvi pirmas vietas. Jos nužingsniavo daugiau nei 90 000 žingsnių per savaitę. Atsiprašome, už ankščiau skelbtame straipsnyje įsivėlusią klaidą dėl I vietos laimėtojų.

II vieta - IIh klasės mokinė Eglė B. - 84 128 žingsniai; III vieta - IVa klasės mokinė Kornelija Z. - 80 678 žingsniai.

Iš mokytojų daugiausiai nukeliavo geografijos mokytoja Jolanta Butkutė. Sveikiname nugalėtojus, kuriems bus įteikti padėkos raštai.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos