Nuotolinės edukacinės pamokos abiturientams

  • Paskelbta: 2020-11-19
  • Kategorija: Renginiai

2020 m. lapkričio 9–20 dienomis Vilniaus universitete vyko renginių ciklas „Studentas vienai dienai“. 

Reaguojant į epideminę padėtį Lietuvoje paskaitos vyko nuotoliniu būdu, o renginio metu moksleivių laukė Universiteto dėstytojai ir studentai online paskaitose, praktiniuose bei laboratoriniuose užsiėmimuose.

Mūsų gimnazijos IVf klasės mokinių grupė su anglų kalbos mokytoja V. Bagdonaite dalyvavo dėstytojos doc. dr. Liudmilos Arcimavičienės nuotolinėje paskaitoje anglų kalba politikos mokslų studentams „Akademinė ir mokslinė anglų kalba (C1)“. Gimnazistams tikrai buvo verta dalyvauti „Studento vienai dienai“ veikloje: čia jie galėjo išgirsti ir pamatyti gyvai vykstančias Vilniaus universiteto dėstytojų paskaitas, turėjo galimybę bent trumpam tapti tikru studentu ir užduoti norimus klausimus. Be to, tai buvo įdomu ir naudinga siekiant apsispręsti, ką toliau studijuoti.

Gimnazijos moksleiviai nepraleido galimybės dalyvauti TopStudy 2020 nuotolinėse paskaitose-webinaruose, kuriuos surengė jungtinė Anglijos, Škotijos, Airijos, Nyderlandų, Suomijos ir Danijos universitetų organizacija. TopStudy buvo įkurta tam, kad perspektyvūs gimnazistai atrastų įvairias galimybes studijuoti užsienyje ir atsikratytų baimės ir kliūčių vykti į užsienio šalis. Be to, TopStudy padeda parengti reikalingus dokumentus, prašymus dėl finansavimo. Mūsų IV klasių moksleiviai dalyvavo šiose TopStudy 2020 nuotolinėse paskaitose-webinaruose:

1. „Fall in love with technology“ (lapkričio 11 d. 12.00–13.00 val., IVab klasių mokinių grupė, anglų kalbos mokytoja V. Bagdonaitė).

2. ''Psychology at VU Amsterdam“ (lapkričio 11 d. 13.00–14.00 val., IVh klasės mokinių grupė, anglų kalbos mokytoja L.Ramanauskienė).

3. ''Studying Abroad“ (lapkričio 12 d. 12.00–13.00 val., IIIh klasės mokinių grupė, anglų kalbos mokytoja L.Ramanauskienė).

4. „Civil Engineering Study Programme“ (lapkričio 13 d. 13.00–14.00 val., IVf klasės mokinių grupė, anglų kalbos mokytoja V. Bagdonaitė).

5. „Studying Creative Arts in the UK“ (lapkričio 13 d. 13.00–14.00 val., IVabfh klasių mokinių grupė, anglų kalbos mokytoja V. Bagdonaitė).

Gimnazistai ne tik sužinojo apie jiems rūpimus dalykus, pritaikė savo anglų kalbos žinias, klausydamiesi užsienio universiteto dėstytojų ir studentų, bet, tikime, kad jie taip pat patikėjo, kad išsilavinimas yra viena iš pagrindinių žmogaus teisių, o paskaitose įgytos žinios palengvins moksleiviams užduoties sprendimą – formuoti aiškius ateities tikslus ir paversti juos realybe.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos