Nemokama pagalba gimnazistams

Informuojame, kad mūsų mokyklos gimnazistai (nuo 10 iki 12 klasės) gali NEMOKAMAI naudotis psichologo ir psichiatro paslaugomis, teikiamomis Vilniuje, „Asmens sveikatos klinikoje“.

Profesionalūs „Asmens sveikatos klinikos“ medicinos psichologai, psichoterapeutai, sukaupę ilgametės patirties dirbdami tiek su psichikos ligų prevencija, tiek su gydymu, mūsų mokyklos moksleiviams nemokamai ir konfidencialiai gali teikti individualias konsultacijas nuotoliniu būdu ir/arba gyvai.

Moksleiviai su psichikos sveikatos specialistais gali konsultuotis individualiai ir anonimiškai. Per metus jiems priklauso iki 20 nemokamų konsultacijų, kurių kiekviena yra iki 1 val. trukmės.

Konsultacijos teikiamos Vilniuje adresu Žalgirio g. 90 ir/arba nuotoliniu būdu (Skype, Messenger, Zoom, Viber ir kt. programėlėmis). 

Nemokamos konsultacijos teikiamos įgyvendinant bendrą licencijuotos klinikos „Asmens sveikatos klinika“ (Všį „Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras“) ir partnerio VŠĮ „Pal. J. Matulaičio šeimos pagalbos centras“ projektą.

 

Registruotis galima:

Tel. +37065211903 arba +37052607636

El. registracija: https://asklinika.lt/registracija/

Privačia žinute Facebook paskyroje https://www.facebook.com/asklinika.lt

Registruojantis el. registracija „komentarai“ skiltyje būtinai parašykite, kad registruojatės projekto „Vaikų ir paauglių individualaus bei grupinio psichologinio klimato mokyklose gerinimas“ konsultacijai.

Daugiau informacijos: bit.ly/pagalbagimnazistams

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos