Sveikiname IIh kl. mokinę Korneliją Augustę T.

IFDi – tai tradicinis Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto renginys, kuris šiais metais nori integruoti ir moksleivius! Jiems buvo siūloma parašyti nedidelės apimties (iki 3 lapų) esė muzikos tema.

Vilniaus Antakalnio gimnazijos II h klasės mokinė Kornelija Augustė T. tapo IFDi rašinių konkurso laureate. Susipažinkite su laureatų informacija:

https://www.facebook.com/istorijosfakultetodienos/posts/4070557366316154

O dabar, vertinimo komanda norėtų suteikti grįžtamąjį ryšį:

  • Esi šaunuolė, kad į muziką pažvelgei iš skirtingų epochų, skirtingų perspektyvų. Dažnas moksleivis ar studentas rašydamas apie muzikos tėkmę susitelkia į modernius ir postmodernius laikus ir taip sau pakiša koją, nes tik minimaliai užsimena apie, pvz.: senovę. Tu su šiuo uždaviniu susitvarkei tobulai.
  • Labai sveikintina, kad pateikei labai daug įdomaus ir įvairaus istorinio konteksto, susijusio su muzika, pristatei daugelį įdomių ir svarbių asmenybių. Būtent tai ir duoda svorio rašto darbams. Šaunuolė, kad domėjaisi ir analizavai Bibliją - tai neišsenkantis šaltinis.
  • Vienintelis pastebėjimas yra toks, kad esė pabaigoje sutikome dvi išvadas: dalinę ir galutinę. Galbūt jas būtų įmanoma sujungti į vieną ar sutrumpinti?

Labai džiaugiamės, kad dalyvavai šiame konkurse ir dar taip sėkmingai! Sveikinimai laimėjus! Tu to tikrai verta. Dėkojame už tavo labai įdomų darbą ir linkime sėkmės tolimesniame akademiniame kelyje.

IFDi'43 organizatoriai

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos