Nauja paroda ir fotografijos pamoka su Andriumi Repšiu

Sausio 20 d. gimnazijos erdves jau trečią kartą papuošė fotomenininko Andriaus Repšio darbai. Fotografijos parodos „Paukščio akimis“ atidaryme dalyvavo ir pats autorius. Kartu su fotografiją pasirinkusiais trečiųjų klasių mokiniais ir jų mokytoju Arūnu Mikaloniu apžiūrėjome parodą, klausėmės fotografo pasakojimų apie vienos ar kitos  nuotraukos atsiradimo aplinkybes, atsakymų į mokinių  klausimus apie netikėtai pamatytus vaizdus ir objektus iš viršaus, tarsi iš paukščio skrydžio.

Po to svečias, fotomenininkų  sąjungos 2021 m. laureatas, vedė pamoką mokiniams apie fotografavimą ekstremaliomis sąlygomis bei dronų panaudojimą įamžinant įspūdingas erdves bei objektus. Susidomėjimo sulaukė ekrane parodytos nuotraukos iš ciklų apie Lietuvos kalėjimus bei tuščias šalies miestų ir miestelių aikštes per pirmąjį COVID - 19 karantiną. Pamokos metu buvo pabrėžta mintis, kad tiesiog gražia nuotrauka jau nieko šiandien nebenustebinsi, kad svarbiausia originali idėja ir netradicinis jos įgyvendinimas.

Pamokai pasibaigus Andriui Repšiui buvo įteikta direktorės pasirašyta padėka už bendradarbiavimą ir mokinių meninių kompetencijų ugdymą. Džiaugiamės turininga, ne vienerius metus besitęsiančia draugyste su žymiu šalies fotografu.

Nuotraukos:
Bibliotekos vedėjos Irenos Kryžanauskienės.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos