Galimų psichologinio smurto darbe atvejų nagrinėjimo Komisija

Gimnazijos galimų psichologinio smurto darbe atvejų nagrinėjimo Komisija (2021 m. rugsėjo 17 d.  dir. įsak. Nr. V-2021-102 įgalioti asmenys):

Martynas Juocevičius – pirmininkas, el. p. martynasj@antgim.lt.

Kristina Maliejūtė – sekretorė, el. p. kristinam@antgim.lt.

Vilija Bagdonaitė – narė, el. p. vilijab@antgim.lt.

Laima Vilčinskienė – narė, el. p. laimav@antgim.lt.

Komisijos veiklos koordinatoriai ir administracijos atstovai Komisijoje:

Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų skyriaus vedėja Rima Dudzevičienė, tel. 8 61655189, el. p. rimad@antgim.lt.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymo aprūpinimui Edmundas Lukas, tel. (8 5) 234 0421, el. p. edmundas@antgim.lt.


Atnaujinta: 2021-10-19
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.00 - 11.45
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40
Iki šventų Kalėdų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.
Gimnazijoje dirba 90-100% darbuotojų su imunitetu nuo Covid