Galimų psichologinio smurto darbe atvejų nagrinėjimo Komisija

Gimnazijos galimų psichologinio smurto darbe atvejų nagrinėjimo Komisija (2023 m. kovo 6 d.  dir. įsak. Nr. V-2023-32):

Laima Vilčinskienė– pirmininkė, el. p. laimav@antgim.lt.

Enrika Žemė – sekretorė, el. p. enrikaz@antgim.lt.

Vilija Bagdonaitė – narė, el. p. vilijab@antgim.lt.

Asta Griškienė – narė, el. p. astag@antgim.lt.

Komisijos veiklos koordinatoriai ir administracijos atstovai Komisijoje:

Gamtos, tiksliųjų mokslų ir technologijų skyriaus vedėja Rima Dudzevičienė, tel. +370 616 55189, el. p. rimad@antgim.lt.

Direktoriaus pavaduotojas ugdymo aprūpinimui Edmundas Lukas, tel. +370 5 234 0421, el. p. edmundas@antgim.lt.


 

Atnaujinta: 2024-04-04
  • Elektroninis dienynas
  • Microsoft 365
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
6. 13.05 - 13.50
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.10 - 12.55
  • 6. 13.05 - 13.50
  • 7. 14.00 - 14.45
  • 8. 14.55 - 15.40