I G klasių mokinių susitikimas su mažąja Uma

  • Paskelbta: 2023-03-12
  • Kategorija: Renginiai

Rudenį Antakalnio gimnazija pasirašė bendradarbiavimo sutartį su UAB ,,Tautmilės globa“, o kovo 2 dieną I G kasių mokiniai, organizavę gruodžio mėnesį labdaros kepinių mugę (mokytoja E. Skupienė), sulaukė nepaprastai mielų svečių – UAB ,,Tautmilės globos" atstovų ir mažosios Umos (https://tautmilesgloba.lt/gyvunai/uma-4/)

Vaikams prieglaudėlės atstovės papasakojo apie globojamus gyvūnus, su kokiais rūpesčiais ir džiaugsmais tenka susidurti besirūpinant benamiais gyvūnėliais, kokie svarbūs šuniukams ir kačiukams yra skiepai bei laiku atlikta sterilizacija, ką daryti, kai sutinkamas pasimetęs, bet draugiškas šuo, kaip galima atlikti socialinę veiklą pavedžiojant šuniukus prieglaudoje ir dar daug kitų įdomių dalykų. Vaikai galėjo užduoti jiems rūpimus klausimus ir pasitarti dėl savo augintinių priežiūros.

Mažoji Uma susitikimo pradžioje buvo labai nedrąsi, bet švelniai vaikų glostoma įsidrąsino.

Prieglaudėlei perdavėme I klasių labdaros kepinių mugės metu surinktas lėšas – 200 eurų bei nuoširdžius linkėjimus ,,Tautmilės globos“ globotniams greičiau surasti mylinčias ir rūpestingas šeimas.

Kviečiame tėvelius bei gimnazijos darbuotojus, deklaruojant pajamas, skirti paramą mūsų gimnazijos globojamai bei nuoširdžiai gyvūnais besirūpinančiai prieglaudėlei– https://tautmilesgloba.lt/1-2-gpm/ .

Dalinamės nuoširdžiomis vaikų emocijomis ir susitikimo akimirkomis.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos