XLII abiturientų laidos paskutinio skambučio šventė

  • Paskelbta: 2022-05-26
  • Kategorija: Renginiai

Nuo ryto gegužės 26 dieną mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į paskutinio skambučio šventę. Tądien skambėjo abiturientų juokas ir automobilių gausmas.

Tradiciškai mokiniai iškilmingai buvo pasitikti gimnazijos kieme visos mokyklos bendruomenės ir palydėti į paskutiniąsias pamokas, kurias vedė mokinių mylimi mokytojai ir klasės vadovai. Šeštos pamokos metu aktų salėje vyko abiturientams skirtas renginys. Renginio metu abiturientus sveikino l. e. direktoriaus pareigas R. Kuncevičienė ir III-IV klasių kuratorė R. Dudzevičienė. Šventės prasminiais akcentais tapo Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokinių sveikinimas, šokio studijos ,,Atspindys“ pasirodymas, padėkos IV-okams, abiturientų, jų tėvų ir IV-ų klasių vadovų žodis. Renginio metu abiturientai dėkojo mokytojams už kantrybę, supratimą ir palaikymą bei padovanojo gimnazijai elektrinį skaitmeninį pianiną.

Po renginio IV-okai kartu su klasės vadovais fotografavosi papuoštame žydinčiomis gėlėmis mokyklos kieme. Šventė buvo kupina džiugių ir įsimintinų akimirkų.

Nuotraukos:
Mokytojų Arūno Mikalonio ir Nerijaus Junevičiaus.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos